PADRÓN MUNICIPAL

EQUIPO TÉCNICO E ARTÍSTICO
Produción Executiva Carlos Carballo
Produción Delegada TVG Fernando R. Madriñán
Creada e escrita por Alberto Guntín / Víctor Sierra / Xosé Morais
Dirección de Produción Paula Fernández
Dirección Miguel Conde / Jorge Saavedra / Manuel A. Espiñeira
1ª Axudante de Dirección Sandra Montes
Rexedora Patricia A. Chamosa
Rexedora 2ª Unidade Conchi Iglesias
2ª Axudante de Dirección Marta Lodeiro 
Auxiliar de Dirección María Parga / Mariu Martín 
Auxiliar de Dirección 2ªUnidade Fran Sanz
Meritorio de Dirección Daniel Veira
Lingüísta Chema Lema
Lingüísta 2ª Unidade  Verónica Hermida
Script Mónica Aguiar / Loreto Martínez
Figuración Ana Fontán / Sandra Fernández
Música Orixinal Manú Conde
Xefe de Produción Suso Gay
Axudantes de produción Silvia Mosquera / Chús Fernández 
Secretaria de produción Maite García
Auxiliares de produción  Ana Bugallo / Marta Rodríguez / Fernando Couto / Suellen Amorim
Director Técnico Anxo Noya
Cámaras Hugo Vázquez / Ana Reino / Natalio Lorenzo
Cámaras 2ª Unidade Fernando Ferreiro / Diego Carro / Isaac Ruppen
Auxiliares de Cámara David Edreira
Auxiliares de Cámara 2ª Unidade Juan Ramil / Andrés López / Andrew Leal 
Asistente de vídeo Raúl Salgueiro
Asistente de vídeo 2ª Unidade Moisés Castiñeiras
Director Fotografía X. Manuel Neira
Iluminador Blas Dacal
Eléctrico X. Manuel Caamaño
Eléctricos 2ª Unidade Sabela Pardavila /  M. A. F. Barrigüete
Director Artístico Ángel Amaro
Decoradora Isabel Vázquez
Atrezzistas Rebeca Ros / Paco Morán 
Atrezzistas 2ª Unidade Salvador Coira / David Allegue
Construción decorados Salvador Coira / Javier Suárez / Iván Oubiña / David González 
Ambientación de decorados Mariola Romero / Javier Bello
Deseño Gráfico Jesús Carnota
Limpeza Plató Remedios Iglesias
Xefa Vestiario Julia Rodríguez
Axudantes de Vestiario Maritxu Silva /  Mari Seoane / Alba Aguiar
Maquillaxe e perruquería Natalia Arcay / Noelia Arcay
Axudantes de Maquillaxe Beatriz Vázquez / Cristina Cabrera
Axudantes de Perruquería Iris Bautis / Lola Naveira
Xefe de Son Alfonso Couceiro
Microfonistas Rubén Bermúdez / Pablo Ramos
Microfonistas 2ª unidade Roi Gil / Juan Gay / Santi Jul / Alberto Beade
Auxiliares de Son Lucas Pardo / Nacho Bermúdez
Montaxe Marisol Torreiro / Dani Castro / Óscar González / Lu Rodríguez / Enrique Moro
Axudante de Montaxe Pablo Paz
Posprodución Pablo Muñoz
FX Visuais Carolina Lorenzo
Posprodución son Víctor Seixo / Pablo Ramos / Santi Jul / Iván Laxe
Subtítulos Ángeles Mahía
Produción VOZ Raquel Diz
 Dpto. Técnico Fernando F. Coira /  Aurora Pereira /  Alberto Porca
Dpto. Financeiro Cristina G. Beceiro
Seguro Campos y Rial
RRHH Conchi Trillo / Gema Tembrás
Recepción Silvia Rodríguez
Comedor Junquera Montero
Comunicación e márketing María Dolores López
Redes Sociais  Beatriz López / Hadrián Rodríguez

SÉGUENOS EN…

DESCUBRE + SERRAMOURA…

PRÓXIMO CAPÍTULO…

SERIE PRODUCIDA POR…

PARA…